flat developer office cottage land house

Miroslava DOBRUSKÁ

16. rokem poskytuji pro Vás kompletní realitní služby při nákupu a prodeji nemovitostí v Praze a okolí. Mým cílem je spokojenost klientů, kteří se na mne opět s důvěrou obrátí i v budoucnu. Pevně věřím, že mezi ně budete patřit i Vy. Těším se na společnou spolupráci.


T   +420 739 555 554

E   miroslava.dobruska@re-max.cz


„Mým cílem je spokojenost klientů“

Markéta ERTEL

Realitám v Praze a Středních Čechách se věnuji už 8 let. Nabízím profesionální přístup a kompletní služby, které jsou s naší společností samozřejmostí. Společně to zvládneme bezpečně a s úsměvem! Těším se na společnou spolupráci.


T   +420 731 936 184

E   marketa.ertel@re-max.cz


„Rychle, bezpečně za nejvyšší možnou cenu“

Věra VICIÁNOVÁ

Nabízím kompletní servis a profesionální služby. Bezpečně a pohodlně pro Vás. Rychle i díky sdílení nabídky a poptávky v síti RE/MAX. Budu se Vám ráda věnovat, vše vysvětlím a provedu Vás celým realitním procesem. Těším se na Vás..

Dle Vašich přání a požadavků najdu i tu Vaši nemovitost, napříč celým realitním trhem.


T   +420 607 616 264

E   vera.vicianova@re-max.cz

„Chcete bydlet nebo podnikat v košířských nebo motolských ulicích? Jsem specialistkou na nemovitosti v této oblasti.

Anna MAHDALOVÁ

Bydlím u Mníšku pod Brdy, Praha - západ a v této lokalitě působím jako realitní makléř. Pokud prodáváte, pronajímáte nebo i hledáte své vysněné bydlení neváhejte mne kontaktovat. Velmi ráda Vás zařadím mezi své klienty a společně najdeme pro Vás to pravé. 

Pracuji pod stabilní pražskou kanceláří, která sídlí na Praze 6 - RE/MAX Miramar. Díky bohaté síti realitních kanceláří RE/MAX si můžete být jisti, že Vaši nemovitost shlédne mnohem více potencionálních zájemců.


T   +420 605 374 613

E   anna.mahdalova@re-max.cz

„S energií a spolehlivostí sobě vlastní se ráda postarám o prodej či pronájem Vaší nemovitosti.