flat developer office cottage land house


FINANČNÍ SERVIS GEPARD FINANCE

Plánujete koupit nemovitost a hledáte vhodný způsob financování?

Poraďte se s odborníky – využijte profesionálních služeb hypotečních makléřů GEPARD FINANCE.

Díky partnerství naší realitní kanceláře REMAX MIRAMAR s renomovanou brokerskou společností získávají naši klienti bezplatné poradenství a servis v oblasti financí.

 

Výhodně a bez starostí

Společnou snahou je klientovi celý proces nákupu maximálně usnadnit. Hypoteční makléři GEPARD FINANCE za vás zajistí veškerou komunikaci, splnění podmínek a administraci podkladů pro efektivní financování.

 

Žádné prodlevy

Hypoteční makléř dokonale koordinuje a synchronizuje prodej s realitní kanceláří (nebo u developera) a financování koupě nemovitosti v bance.

Eliminujeme tím riziko zdržení transakce na obou stranách a přispíváme k plynulému průběhu prodeje.

 

Privilegia klientů

Vybereme a zpracujeme nejvhodnější typ úvěru pro každého klienta – díky certifikaci u všech hypotečních bank obsahuje naše produktové portfolio celý český hypoteční trh.

Našim klientům jsou zajišťovány kratší doby schvalování úvěrů, bonusy a nižší úrokové sazby – vzhledem k úzké spolupráci s bankovními domy a vysokým objemům předaných hypotečních úvěrů poskytují banky našim klientům výhodnější podmínky úvěrů, než je standardní při zřizování na jednotlivých pobočkách.

Obsloužíme vás kdekoliv a kdykoliv – jednání, ale i podpisy smluvní dokumentace, mohou probíhat na vašich obchodních či prodejních místech, na našich pobočkách po celé ČR, v zaměstnání, o víkendech, zkrátka jakkoli dle přání klienta.

Finanční služby a jejich administrace jsou pro klienta zcela bezplatné.