flat developer office cottage land house

Mise, vize, hodnoty společnosti RE/MAX MIRAMAR

MISE

Stavíme na celosvětovém úspěchu společnosti RE/MAX v obchodu s nemovitostmi a na podpoře budování silné pozice na trhu této společnosti v České republice.

Vysokou profesionalitou a etikou našich makléřů překonáváme očekávání zákazníků a pozitivně ovlivňujeme způsob obchodování na českém realitním trhu.

Spolu s našimi partnery vytváříme silný tým, který má společný zájem maximálně uspokojovat potřeby zákazníků v obchodu s nemovitostmi.

Budujeme dlouhodobé a korektní vztahy s našimi zákazníky, místní komunitou, obchodními partnery a kolegy, protože lidé a mezilidské vztahy jsou pro nás v obchodě mimořádně důležité.

VIZE

Našim cílem je maximální spokojenost a loajalita zákazníků díky uspokojení jejich skutečných potřeb.

HODNOTY

Dbáme na to, aby každý profitoval: zákazníci, makléři, majitelé i akcionáři – to je jediná cesta k trvalému a úspěšnému růstu.

Víme, že lidé jsou to nejdůležitější, protože každý problém se dá vyřešit, jestliže existuje tým těch správných lidí a přátel.

Garantujeme našim zákazníkům vysoce etické chování tím, že jednáme v souladu s RE/MAX Etickým kodexem a RE/MAX Reklamačním řádem.

Zaměřujeme se na potřeby našich.

Dbáme na to, aby byl růst generován znalostmi a profesionalitou.

Zaměřujeme se na jednoduchost, jasnou zodpovědnost a rychlost realizace prostřednictvím sdílení informací a zkušeností.

S našimi kolegy a partnery jednáme vždy s důvěrou, úctou a respektem a budujeme vztahy založené otevřené komunikaci, oddanosti a loajalitě.

Zaměřujeme se na perfektní realizaci těch správných věcí, protože víme, že někdy méně znamená více. Dbáme proto o podstatu věci, ne o prázdnou formu.