flat developer office cottage land house

Makléř

Chcete pracovat pro prestižní mezinárodní společnost?

  • Prosperita -  Nadstandardní výdělky díky motivačnímu systému ohodnocování.

  • Místo i čas je na vás - Buďte pány svého času a sami si určujte pracovní dobu i místo.

  • Vzdělávání a know-how - V RE/MAX Akademii Vás naučíme vše, co jako makléř potřebujete.

  • Pomůžeme vám s podnikáním -  Právní a marketingová podpora, neomezené tarify, zvýhodněný operativní leasing.

U nás dostanete prostor pro růst, který není ničím omezen. RE/MAX Miramar je domov pro ty nejlepší, kteří chtějí pracovat v realitách v pohodě a s úsměvem.

Hlavní výhody práce realitního makléře RE/MAX

Časová nezávislost

Chcete věnovat více času své rodině? Schází vám čas na vaše zájmy a koníčky? Možná máte jiný důvod, proč hledáte perspektivní práci s flexibilní pracovní dobou. S RE/MAX jste svým vlastním pánem. Máte maximální kontrolu nad svým časem a je vaším rozhodnutím, jak si svůj čas rozvrhnete.

Podnikatelská nezávislost a podpora společnosti RE/MAX

Nevyhovuje vám klasické zaměstnání s dohledem a neustálou kontrolou vašeho šéfa? Rádi byste zkusili nezávislost, ale bojíte se neúspěchu? Zkuste RE/MAX. Unikátní koncepce společnosti RE/MAX vám dává šanci plně rozvinout vaše podnikatelské nadání a zároveň vám umožňuje ovlivňovat míru podpory, kterou potřebujete ke svému úspěchu. S RE/MAX pracujete pro sebe, ne však sami. Máte možnost zvolit si vlastní formu osobní propagace, jako jsou např. vlastní vizitky, reklamní nápisy na autě apod. To však neznamená, že jste na všechno sami. RE/MAX vám poskytne potřebnou podporu, např. webovou prezentaci, pravidelná školení, možnost účastnit se velkých a mezinárodních realitních projektů, přístup na mezinárodní referenční nabídky či regionální reklamní a marketingovou podporu.

Propracovaný systém školení

Systém školení RE/MAX zahrnuje vstupní a další specializovaná školení. Můžete se vzdělávat i prostřednictvím intranetových stánek, kde máte k dispozici vzdělávací semináře na různá témata. RE/MAX disponuje třístupňovým kariérním modelem vzdělávání. V průběhu své kariery v RE/MAX můžete projít velmi širokou škálou tréninků a školení, které ze začínajícího makléře udělají třeba úspěšného majitele realitní kanceláře.

Firemní kultura založená na vysokých etických standardech a profesionálním přístupu

Společnost RE/MAX je pyšná na svou firemní kulturu, která je založená na profesionálním přístupu, vysokých etických standardech, nepřetržitém vzdělávání, sdílení nápadů a osobních kontaktů svých členů. Každoročně pořádáme mezinárodní i národní shromáždění, na kterých máte jedinečnou příležitost se setkat se svými kolegy ze zahraničí a navázat osobní kontakty tak důležité v oblasti realit.

Maximální ohodnocení

Východiskem koncepce RE/MAX je maximální odměňování realitních makléřů. S RE/MAX vám zůstane až 80% získané provize výměnou za podílení se na provozních nákladech kanceláře.

Pracujte pro sebe, ale ne sami! RE/MAX vám pomůže nastartovat vaši kariéru realitního makléře. RE/MAX Česká republika i majitelé kanceláře jsou tu především proto, aby vám pomohli rozvíjet váš vlastní business, a nikoliv naopak.

Chcete se stát nejlepšími v oboru realit?

V případě zájmu o pozici realitního makléře nás, prosím, kontaktujte zde:    telefonní číslo +420 739 555 554 nebo email

   miramar@remax-czech.cz