flat developer office cottage land house

Proč si vybrat makléře RE/MAX

Kvalitní a profesionální služby zaměřené na potřeby zákazníků. To je tajemství úspěchu značky RE/MAX . Naši makléři patří mezi největší profesionály na trhu.

CO VÁM PŘINÁŠÍ SPOLUPRÁCE S RE/MAX MAKLÉŘEM?

Makléři RE/MAX chrání vaše zájmy – dodržují Etický kodex RE/MAX, sdílejí jednotný Reklamační řád

Všichni realitní makléři RE/MAX jsou povinni jednat v souladu s přísným Etickým kodexem a Reklamačním řádem. Na jeho dodržování dohlíží regionální ředitelství a jeho porušování podléhá přísným sankcím. U RE/MAX máte jistotu a garanci důsledného a spravedlivého řešení všech případných reklamací.

Makléři RE/MAX mají vysokou úroveň vzdělání – zaměřenou na uspokojování vašich potřeb

Všichni makléři jsou pravidelně vzděláváni v RE/MAX Akademii. Ta disponuje širokou škálou tréninků a vzdělávacích programů sestavených tak, aby zapadaly do systému kariérního růstu každého makléře v síti RE/MAX. Jsou zaměřeny na odborné znalosti a prodejní dovednosti makléřů s důrazem na potřeby zákazníka v oblasti nemovitostí. Makléři skládají náročné zkoušky, na jejichž základě jsou certifikováni.

Makléři RE/MAX pro vás pracují pod úspěšnou značkou

Značka RE/MAX roste nepřetržitě již více jak 40 let a pro miliony zákazníků představuje symbol jistoty v obchodu s realitami. Silné povědomí značky RE/MAX, ale i velké investice do reklamy, moderní technologie, referenční systém, nejširší nabídka unikátních nemovitostí, rozsáhlá databáze poptávek a vysoká návštěvnost webových stránek www.re-max.cz – to jsou garance pro nábor nejlepších makléřů na trhu a rychlý prodej či pronájem vaší nemovitosti.

Makléři RE/MAX šetří váš čas – tím, že pracují za vás

Makléři RE/MAX provedou nezbytnou selekci zájemců o vaši nemovitost. Prohlídky nemovitosti tak absolvujete již pouze s vážnými zájemci. Samozřejmostí je včasné a pravidelné poskytování úplných informací, příprava smluvní dokumentace pro obě zúčastněné strany, právní služby, úschova peněz, sjednání pojištění a následný poprodejní servis (zajištění stěhování aj.).

Makléři RE/MAX stanoví optimální cenu vaší nemovitosti – pro rychlé realizování obchodní transakce

Při stanovení ceny vycházejí makléři RE/MAX z cenových map, dokonalé znalosti lokálního trhu a ze znalosti dlouhodobých tržních cen nemovitostí. Výslednou cenu nemovitosti vám doporučí s ohledem na vaše požadavky a preference rychlosti prodeje či výše výnosu. Důkladná znalost zájmů a požadavků obou smluvních stran v kombinaci s vynikajícími vyjednávacími schopnostmi makléřů RE/MAX je garancí pro rychlé uzavření obchodu.

Makléři RE/MAX vám sestaví efektivní plán prodeje – pro rychlé realizování vaší obchodní transakce

Makléři při sestavování efektivních plánů prodeje nemovitostí využívají sílu značky RE/MAX a bohaté marketingové zkušenosti společnosti RE/MAX. Pravidelně vás informují o průběhu obchodní transakce a aktualizují nabídku nemovitosti dle poptávky trhu. Rozsáhlá síť RE/MAX jim zároveň umožňuje využít významných nákladových synergií v inzerci, případně i v jiných druzích komunikace s potenciálními klienty.

Makléři RE/MAX vám poskytnou rozsáhlý předprodejní a poprodejní servis – pro hladký průběh obchodní transakce

Makléři RE/MAX zajišťují prostřednictvím našich partnerů kompletní právní servis, hypoteční financování nákupu nemovitosti, notářské uložení peněz a pojištění. Každý makléř RE/MAX povinně absolvuje právní minimum a každá kancelář RE/MAX disponuje profesionálním právním zázemím. GEPARD FINANCE, finanční partner RE/MAX vám zajistí hypoteční financování u všech hypotečních bank v zemi. Zároveň vám garantuje vrácení rezervační zálohy v případě, že vám byl úvěr přislíben, ale následně vám nebyl bankou poskytnut.

Makléři RE/MAX vám zprostředkují pohodlně koupi nemovitosti – kdekoliv v České republice i v zahraničí

Díky rozsáhlé celosvětové distribuční síti je RE/MAX nabídka obrovská. Máte-li zájem o koupi či pronájem nemovitosti kdekoliv v Česku nebo v zahraničí, s RE/MAX můžete první předvýběr vhodných objektů provést v jakékoli kanceláři v České republice. Následné zprostředkování transakce s nabízející kanceláří RE/MAX u nás nebo v zahraničí zprostředkuje váš lokální makléř.

Makléři RE/MAX prodají vaši nemovitost rychle a efektivně – díky zadávání a sdílení zakázek v celorepublikovém, celoevropském a celosvětovém systému RE/MAX

V RE/MAX jsou všechny nemovitosti nabízeny a prodávány všemi makléři ve všech kancelářích v České republice i v zahraničí. To je možné jen díky tzv. referenčním systému – tedy fungujícímu systému sdílení nabídek a poptávek. Využití obrovské distribuční sítě RE/MAX umožňuje prodat nemovitost rychleji a za nevyšší možnou prodejní cenu.

Makléři RE/MAX se stanou vaším důležitým celoživotním osobním realitním poradcem

Systém hodnocení makléřů RE/MAX vám umožní na první pohled získat informaci o zkušenostech makléře, dosaženém vzdělání a produkci, a tak vám usnadní volbu nejvhodnějšího makléře pro konkrétní transakci. Zároveň umožňuje nejlepším makléřům odlišit se od ostatních.